nJocuri

Bine ati venit pe forumul nJocuri!

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

nJocuri

Bine ati venit pe forumul nJocuri!

nJocuri

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
nJocuri

+4
Charlie
Admin
skumpik007
ingerashul
8 participan?i

    A new forum game: The Next User

    raly12
    raly12
    Membru Vip
    Membru Vip


    feminin
    Numarul mesajelor : 717
    Varsta : 31
    Localizare : giurgiu...undeva pe malu dunarii
    Joburi/Distractii : dansul...petrecerile....viata traita la maxim
    Referrals : 2
    Respectarea regulilor. : A new forum game: The Next User - Pagina 3 Ogdyj610
    Nick anterior : ---
    Data de inscriere : 01/12/2008

    A new forum game: The Next User - Pagina 3 Empty Re: A new forum game: The Next User

    Mesaj Scris de raly12 Sam Iun 20, 2009 4:36 pm

    deci...eu visez foarte rar cu ochii inchisi...si atunci cand visez am adevarate cosmaruri pentru mine...dar am visat frumos o singura data cred...sau cel putin doar pe asta mi-l aduc aminte....cand eram copil imi placeau la nebunie povestile...si acum vrei 2-3 ani m-am visat intr-o poveste si daca imi aduc bine aminte si eram zana buna din povestea "Frumoasa din padurea adormita" Very Happy

    urmatorul user ne va povesti un cosmar pe care l-a avut in ultimul timp Very Happy
    Calibra92
    Calibra92
    Membru
    Membru


    masculin
    Numarul mesajelor : 166
    Varsta : 32
    Localizare : Google Earth
    Joburi/Distractii : *Error* - Prea multe!
    Referrals : 0
    Respectarea regulilor. : A new forum game: The Next User - Pagina 3 Ogdyj610
    Nick anterior : ---
    Data de inscriere : 16/06/2009

    A new forum game: The Next User - Pagina 3 Empty Re: A new forum game: The Next User

    Mesaj Scris de Calibra92 Dum Iun 21, 2009 12:16 am

    cosmaru` meu e ca nu mai visez sau daca visez...chiar nu mai imi aduc aminte nimic...si asta se intampla de ktziva ani buni laugh

    urmatorul user ne va povesti o intamplare care i`a schimbat viatza
    raly12
    raly12
    Membru Vip
    Membru Vip


    feminin
    Numarul mesajelor : 717
    Varsta : 31
    Localizare : giurgiu...undeva pe malu dunarii
    Joburi/Distractii : dansul...petrecerile....viata traita la maxim
    Referrals : 2
    Respectarea regulilor. : A new forum game: The Next User - Pagina 3 Ogdyj610
    Nick anterior : ---
    Data de inscriere : 01/12/2008

    A new forum game: The Next User - Pagina 3 Empty Re: A new forum game: The Next User

    Mesaj Scris de raly12 Dum Iun 21, 2009 10:52 am

    mda...mi-a schimbat viata o intamplare nu tocma vesele...viata mi s-a schimbat radical in momentul in care a murit bunicul meu...atunci m-am mutat definitiv cu ai mei...si tot atunci am luat niste note...din cauza faptului ca timp de 2-3 saptamani am fost putin in stare de soc...dupa acele 2-3 sapt m-am trezit la realitatea si mi-am pus in cap ca trebuie sa ajung tot acolo unde visa el...ca poate totusi ma va vedea de oriunde e...asa ca viata a luat-o de la capat..dar un gol a ramas si va fi mereu in dreapta mea.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

    urmatorul user ne va descrie persoana cea mai importanta din viata lui Very Happy

    Continut sponsorizat


    A new forum game: The Next User - Pagina 3 Empty Re: A new forum game: The Next User

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 3:59 pm